Spotkanie z okazji Jubileuszu Koła - Koło Łowieckie "PIAST" w Sulechowie

KOŁO ŁOWIECKIE nr 46

"PIAST" W SULECHOWIE

Przejdź do treści

Menu główne:

Z ŻYCIA KOŁA > Rok 2017
Spotkanie z okazji Jubileuszu 70-lecia KŁ „Piast” Sulechów
w karczmie „Pod Koziorożcami”  


     W dniu 14 lipca 2017 r. w karczmie „Pod Koziorożcami” w Trzebiechowie odbyła się uroczystość związana z obchodami Jubileuszu 70-lecia Koła Łowieckiego „Piast” Sulechów. Zaproszenie do wzięcia udziału w imprezie zostało wysłane do wszystkich członków Koła. Spotkanie miało charakter zamknięty.
     Spotkaniu przewodniczył kol. Marek Buda. Kolega Krzysztof Roślik przedstawił krótki rys historyczny naszego Koła. Program spotkania przewidywał także wręczenie wszystkim myśliwym należącym do Koła pamiątkowych znaczków myśliwskich oraz okolicznościowych medali. Osobnym akcentem było uhonorowanie pamiątkowym kordelasem tych myśliwych, którzy w ostatnim dziesięcioleciu - szczególnie wyróżnili się w pracach na rzecz rozwoju naszego Koła. Pamiątkowy kordelas odebrało 43 kolegów.
      Organizatorzy poprosili o przybycie w stroju organizacyjnym, tym samym udało się wykonać pamiątkowe zdjęcie, które zostało wysłane do redakcji Łowca Polskiego.
      Spotkanie zakończyło się uroczystym obiadem. Podano między innymi dania z dziczyzny. Ostatni goście opuścili lokal w późnych godzinach wieczornych.

DARZ BÓR

                                                                                       Tekst: Krzysztof Roślik
                                                                                       Zdjęcia: Dominika Gierlik Statystyki
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego